Sonda "Szczęść Boże"
Czy słuchasz muzyki chrześcijańskiej?
O nas

Szczęść Boże!

Dziękuję, że trafiłeś do naszego sklepu. Nazywam się Mariusz Ignatowicz i jestem jego założycielem. Na zdjęciu powyżej stoję obok mojej ukochanej żony Zuzanny, a nad nami czuwa Niepokalana.

W 2015 roku rozpoczął się proces mojego nawracania - który trwa do dziś. Już od tego momentu kiełkował mi w głowie pomysł założenia nowoczesnego, chrześcijańskiego sklepu, jakiego mi na polskim rynku brakowało. Sklepu, w którym będzie można znaleźć produkty, jakich sam potrzebuję.

O sklepie

Sklep będzie stopniowo rozwijany. W głowie mam dziesiątki pomysłów, a Duch Święty cały czas podsyła mi nowe. Zaglądaj więc tu co jakiś czas - postaram się, byś wśród nich znalazł te, które będą odpowiednie właśnie dla Ciebie.

Wszystkie koszulki są moim autorskim projektem. Inspirowałem się oczywiście innymi chrześcijańskimi sklepami, również zagranicznymi, jednak każdy wzór jest unikalny - nie znajdziesz takiego w innych sklepach. 

Będę się też starał, by w sklepie Szczęść Boże były tylko dobre książki. Oczywiście nie przeczytam wszystkich, jednak przy ich wyborze będę się sugerował opiniami czytelników i recenzjami, do wystawiania których gorąco zachęcam. 

99% produktów w naszym sklepie (np. dewocjonalia, ikony itp.) jest wytwarzana przez polskie firmy. Obecnie w sklepie mamy prawie 15 tys. produktów.

Jak być może zauważyłeś, Pismo Święte sprzedajemy bez zysku. Jestem to winien Panu Bogu.

O mnie

Oprócz sklepu, który jest moim oczkiem w głowie, prowadzę kancelarię prawną, zajmującą się pomocą osobom zadłużonym (upadłość konsumencka). Prywatnie natomiast jestem mężem Zuzanny oraz ojcem dwuletniego Józia i dorosłych już synów, Jędrka i Tadzia. Obaj pracują ze mną w kancelarii, jest to więc wzorcowa firma rodzinna.

Jestem Rycerzem Niepokalanej.

Media Społecznościowe

Nasze media społecznościowe (stronę na Facebooku i Instagramie) prowadzi Dorota Święcka, z którą poznaliśmy się w Niepokalanowie podczas Dni Skupienia. Dorota jest z zamiłowania poszukiwaczką piękna i dobra - w ludziach, przyrodzie, sztuce. 

Zawodowo pracuje jako pilot wycieczek i pielgrzymek. Jest Rycerką Niepokalanej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium