Sonda "Szczęść Boże"
Czy słuchasz muzyki chrześcijańskiej?
Opcje przeglądania

Koronki do Świętych

Koronki to modlitwy, w których powtarzamy pewne wezwania. Najczęściej odmawia się je przy pomocy różańca. Zwykle mają charakter upraszający, rzadziej dziękczynny lub przebłagalny.

Niejednokrotnie modląc się nimi, zwracamy się do Boga o pomoc w sytuacjach trudnych lub wręcz beznadziejnych. Modlimy się w intencji chorych oraz za zmarłych ufając, że dobry Bóg pozwoli im doświadczyć Nieba. Odmawiane w domowym zaciszu lub w trakcie nabożeństw koronki do świętych przybliżają nas do Wszechmogącego i pozwalają kontemplować Jego przymioty.

Krok po kroku za Jezusem

Modlitwa koronką wprowadza nas w Boży rytm, pozwala się wyciszyć i rozpogodzić duszę. Każde wypowiedziane słowo jest kolejnym krokiem przybliżającym nas do Boga. W tym dążeniu bardzo pomagają nam święci, na czele z Maryją - Orędowniczką Grzeszników.

Być może masz swojego ulubionego świętego - korzystanie z koronek pozwoli Ci lepiej go poznać, a nawet się z nim zaprzyjaźnić. Kierując swoje intencje poprzez wybranego patrona, jednocześnie uczysz się od niego świętości.

Estetyczne wykonanie i wysoka jakość koronek do świętych sprawiają, że są one pięknymi prezentami zarówno dla duchownych, jak i dla świeckich bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium